Logo P.H.U. RELAKS

Szybki kontakt - zadzwoń

609 471 538

Aktualności

2011-07-03

SEZON KAJAKOWO – WAKACYJNY JUŻ W PEŁNI ZAPRASZAMY SERDECZNIE CODZIENNIE OD 9.00 DO 17.00 NA SPŁYWY KAJAKOWE DO ZWIERZYŃCA NAD ZALEW RUDKA CENY JUŻ OD 25ZŁ/KAJAK 1-OSOBOWY , 30ZŁ/KAJAK 2-OSOBOWY , 35ZŁ/KAJAK 3-OS

 

Ceny obowiązują na trasie kajakowej od Zwierzyńca z zalewu Rudka do Bagna lub Żurawnicy  i są ofertą skierowaną dla grup młodzieży szkolnej zorganizowanej z opiekunami jak również grup kolonijnych i obozów harcerskich.

Dla turystów indywidualnych i kajakarzy ceny na tym etapie wynoszą: 30zł/kajak 1-osobowy , 40zł/kajak 2-osobowy , 45zł/kajak 3-osobowy , 50zł/kanadyjka.

Aby popłynąć należy zarezerwować termin i godzinę spływu telefonicznie , lub po dotarciu nad zalew Rudka powołać się na naszą firmę RELAKS wtedy zajmiemy się Państwem natychmiast wydamy sprzęt i kajaki , opowiemy krótko o trasie i ewentualnych postojach.

 

2011-04-07

ZAPRASZAMY NA SPŁYWY KAJAKOWE JUŻ OD 30 KWIETNIA , ORAZ DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SPŁYWIE KAJAKOWYM ORGANIZOWANYM 2 MAJA - WDZIĘCZNI BOGU ZA DAR BEATYFIKACJI JANA PAWŁA II ZAPRASZAMY NA WSPÓLNĄ MAJÓWKĘ W KAJAKU

Spływ odbędzie się 2 maja - wypłynięcie planujemy o godz. 11.00 z Obroczy. Z Zamościa : wyjazd po Mszy Św.która odbędzie sie w Kościele Św. Michała Archanioła w Zamościu o godz. 9.00 , w Zwierzyńcu : zbiórka uczestników na zalewie RUDKA o godz.10.30 po przyjeździe nad zalew Rudka powołujemy się na firmę RELAKS, w Obroczy :  można dojechać na miejsce startu najpóźniej do 10.50 i rownież powołać się na firmę RELAKS jako organizatora technicznego tego spływu.

 

2011-03-24

KAJAKI GÓRĄ

Urząd Miasta i Gminy w Zwierzyńcu na wiosnę rozpocznie budowę przystani kajakowej na Wieprzu w Turzyńcu.

Jest już projekt, są pieniądze jeśli tylko pozwoli pogoda budowa rozpocznie się na wiosnę, samorząd podpisał już umowę na dofinansowanie inwestycji ze środków unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich zgodnie z umową dotacja ma wynieść 500 tys. zł. , jednak większą część potrzebnej na inwestycję kwoty tj.800 tys. zł Urząd ma wyłożyć z własnego budżetu.

Projekt zagospodarowania turystycznego rzeki Wieprz i ksztaltowania przestrzeni publicznej w miejscowościach Turzyniec i Wywłoczka nie kończy się na budowie przystani z pomostem w Turzyńcu , powstaną również parkingi i altanki , obudowane zostaną źródełka Wieprza w Wywłoczce.

Urząd Miasta i Gminy w Zwierzyńcu złożył już pod koniec lutego w Starostwie Powiatowym w Zamościu wniosek o wydanie pozwolenia na budowę inwestycji.

I to oczywiście jak zawsze(wszelkie działania dotyczące rzeki) nie podobało się niektórym wędkarzom z zamojskiego PZW.

2011-03-07

FIRMA RELAKS GOŚCIŁA NA TARGACH WIATR I WODA W WARSZAWIE 4-6 MARCA 2011

Zostaliśmy zaproszeni przez firmę KANO - kajaki Lublin na wzięcie udziału w targach Wiatr i Woda aby obejrzeć i ocenić nowy model kajaka angielskiej firmy PERCEPTION który zaproponowano nam do testowania i pływania po przepięknym Wieprzu i na całym ROZTOCZU  w 2011 roku.

Wraz ze współpracownikami naszej firmy i prezesem Zamojskiego WOPR ( pełniącego w obecnym czasie obowiązki prezesa wojewódzkiego) pojechaliśmy do Warszawy na coroczne targi WIATR I WODA  pragnąc szczegółowo zobaczyć i sprawdzić proponowany nowy model kajaka 2-osobowego o nazwie której jeszcze nie zdradzimy będzie to nowość sezonu kajakowego 2011 na ROZTOCZU , kajak (prototyp) przyjechał prosto z USA na targi do Warszawy będzie produkowany w Anglii ( jeszcze nikt w Polsce na nim nie pływał ) a my dostaniemy 10 szt. tych kajaków do sprawdzenia - testowania w naszych warunkach i na naszych rzekach ROZTOCZA będzie dostępny do wypożyczenia w naszej firmie RELAKS już od czerwca 2011 roku.

Inżynierowie i technicy firmy PERCEPTION pracują nad tym aby jak najbardziej i najlepiej udoskonalać i ulepszać swoje kajaki żeby sprostać i dorównać oczekiwaniom coraz bardziej wymagających kajakarzy i turystów wypożyczających sprzęt ( kajaki) na spływy kajakowe w Polsce i na całym świecie .

Serdzcznie zapraszamy do czytania nowości na naszej stronce www.

2011-02-12

NOWA PROPOZYCJA DLA NASZYCH KAJAKARZY, GOŚCI I CHĘTNYCH WSPANIAŁEJ PRZYGODY

Na nowy sezon kajakowy 2011 przygotowujemy dla Państwa nową ofertę spływów kajakowych po przepięknej i dzikiej rzecz Bukowa , która przepływa w większości swojego biegu  zdala od wsi i miejscowości i graniczy bezpośrednio z lasami Janowskimi.

Jesienią wraz z zaprzyjaźnionymi kajakarzami z Zamościa wybraliśmy się na spływ po Bukowej aby sprawdzić i zobaczyć jak jest na tej rzece. No i okazalo się , że jest rewelacyjnie i bardzo ciekawie- rzeka czysta płynąca zdala od cywilizacji , dzika przyroda , w niektorych miejscach dosyć szybki nurt , kilka przenosek na trasie , wspaniałe miejsca na odpoczynek i przerwę w trakcie spływu , cały czas obcujemy z dziką przyrodą i wspaniałymi widokami.
 

2011-01-01

01-01-2011 "UDAŁO SIĘ" III OFICJALNY ZIMOWY SPŁYW SYLWESTROWY ODBYŁ SIĘ W WYZNACZONYM TERMINIE

Sylwester  2010 dzień dość mroźny  -7*C , pada drobny śnieżek  rano kontaktują się uczestnicy spływu z pytaniem co robimy płyniemy czy nie , zapada szybka pozytywna decyzja oczywiście płyniemy  no i udało się!  Wszyscy uczestnicy dotarli na czas do Zwierzyńca zbiórka przy ośrodku RELAKS o godz. 12.30 i wyjazd do Obroczy, spływ zimowy rozpoczął się o godz. 13.00 na miejscu odbyło się szkolenie i ustanowiliśmy osoby funkcyjne.