Logo P.H.U. RELAKS

Szybki kontakt - zadzwoń

609 471 538

Aktualności

2013-05-21

RELACJA Z III SPŁYWU PAPIESKIEGO w rocznicę BEATYFIKACJI bł. JANA PAWŁA II

Relacja z III Spływu Papieskiego

Już po raz trzeci w majowy weekend dziękowaliśmy Panu Bogu za dar pontyfikatu Jana Pawła II i rocznicę beatyfikacji. Pogoda od rana nie zapowiadała się ciekawie mimo tego odważnych i zdeterminowanych na udział w spływie znalazło się ponad 80 osób. Do Zwierzyńca zjechały się grupy zorganizowane jak i osoby prywatne z różnych okolic. Pod opieką ks. Witolda Bednarza przyjechała młodzież z Tomaszowa Lubelskiego, ks. Łukasza Pintala z Zamościa, ks. Pawła Kostrubca z Majdanu Sopockiego, ks. Tadeusza Solskiego z Biłgoraja. Najmłodsi uczestnicy aczkolwiek już nie nowicjusze, bo płynęli z nami już w latach ubiegłych przybyli do nas z Rzeszowa.

 

2013-04-09

2 maja zapraszamy serdecznie do Zwierzyńca na III SPŁYW PAPIESKI w rocznicę BEATYFIKACJI bł. JANA PAWŁA II

Z kajaka na Łódź Piotrową…

Wakacyjne rekolekcje na kajakach stanowiły jedną z wielu form duszpasterstwa, jakie realizował ksiądz, a potem biskup, arcybiskup i kardynał Karol Wojtyła.

By uczcić rocznicę beatyfikacji bł. Jana Pawła II w dniu 2 maja organizujemy po raz trzeci „Papieski Spływ Kajakowy” po rzece Wieprz.

Wdzięczni Bogu za dar beatyfikacji Jana Pawła II zapraszamy na wspólną Eucharystię i „Majówkę w Kajaku” 2 maja 2013r.

Zapraszamy wszystkich chętnych zwłaszcza wioślarskich żółtodziobów.

Dzieci oczywiście tylko pod opieką osoby dorosłej. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Tadeusza 504505419

Aby wziąć udział w majówce prosimy o wcześniejszy kontakt jednak, gdy ktoś zdecyduje się w ostatniej chwili też sobie jakoś z tym poradzimy.

Gromadzimy się w Zwierzyńcu na zalewem „RUDKA” i tam pytamy o firmę Relaks

10.00 – Szukamy się nad zalewem Rudka; kiedy się odnajdziemy zostaniemy przewiezieni busami do Obroczy na miejsce, z którego będziemy rozpoczynać spływ; po podstawowym szkoleniu zostaną wydane kajaki, wiosła, kapoki itd.

11.00 – 13.30 – Spływ rzeką Wieprz (ok. 8 km)

14.00 - Eucharystia

15.00 – Dla zmęczonych kiełbaski i ognisko, pozostali płyną dalej

Spływ można zakończyć na dowolnym etapie jednak trzeba wziąć pod uwagę, że czas odbioru może być wydłużony. Szczegóły trasy można zobaczyć tutaj: http://www.splywykajakowe.roztocze.net.pl/d/splywy

Organizatorzy:

Parafia Chrystusa Króla w Biłgoraju
ks. Tadeusz Solski

504505419

 

P.H.U. "RELAKS''

Mariusz Szymański

609 471 538

 

2013-03-04

FIRMA RELAKS NA TARGACH WIATR I WODA WARSZAWA 1-3 MARCA 2013

Jak co roku pojechaliśmy w stałym składzie do Warszawy na targi Wiatr i Woda aby obejrzeć nowe propozycje wystawianych kajaków i innego sprzętu potrzebnego na spływach kajakowych.

Wizyta na targach była efektem wieloletniej współpracy z firmą KanoKajaki z Lublina i przez tą firmę byliśmy właśnie zaproszeni aby ocenić nowe propozycje na sezon spływów kajakowych 2013

Korzystając z okazji odnowienia aktualności Naszej stronki chcieliśmy serdecznie pozdrowić i podziękować Jackowi Ośko właścicielowi KanoKajaki z Lublina za zaproszenie Nas na targi jak i za poświęcony nam czas którego Jacek nie miał zbyt wiele w tym dniu, gdyż jego stoisko było oblegane przez rzesze zainteresowanych tematem wodnym i kajakowym uczestników targów.

Nas najbardziej zainteresowały nowe kajaki PERCEPTIONA a była to nowa, poprawiona VISTA z wymienną nakładką na kill i jednoosobowy EXPRESSION 11 nowości na 2013 rok.

2012-10-06

Sezon kajakowy 2012 pomalutku dobiega końca choć pażdziernik jak na razie zaskakuje nas w Zwierzyńcu przepiękną pogodą i wyprawy kajakowe nadal sie odbywają.

 

Mimo jesiennej aury w niedzielę 21 września na etapie Obrocz-Zwierzyniec odbyło się kilka spływów kajakowych indywidualnych i jeden grupowy.

Pogoda dopisała temperatura dochodziła do 20*C wszyscy uczestnicy byli zadowoleni, że udało się jeszcze skorzystać z aktywnego wypoczynku nad rzeką o tej porze roku.

W galerii aktualności dołączamy zdjęcia ze spływu grupowego który odbył się tego dnia w towarzystwie instruktora kajakarstwa Tadzia który bacznie obserwował i pomagał uczestnikom w trakcie spływu.

Dowiedzieliśmy się również od kajakarzy płynących, że na etapie z Obroczy do Zwierzyńca pojawiła się nowa przenoska (przeszkoda) w postaci zwalonego drzewa którego jeszcze na początku października nie było i przepłynąć kajakiem dwuosobowym się nie da bez wysiadania i przeciągania sprzętu - bobry na Roztoczu nie próżnują nawet jesienią dają o sobie znać!

Dzięki temu uczestnicy niedzielnego spływu mieli więcej atrakcji i co niektórzy troszkę się zmoczyli z czego było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.

 

Firma RELAKS pozdrawia wszystkich kajakarzy turystów i gości którzy odwiedzili nas w tym roku i zaprasza na spływy kajakowe na ROZTOCZE w przyszłym sezonie kajakowym 2013 gwarantujemy coraz lepiej wykonaną usługę, nowy sprzęt i kajaki który już zamówiliśmy na przyszły rok oraz dla wszystkich którzy już skorzystali z naszych usług stałe rabaty cenowe na pewno bardzo atrakcyjne !!!